Odpowiedzi

2010-03-02T17:29:15+01:00
Czyli
1 pączek kosztuje 1, 20 zł
1 ciastko z kremem kosztuje 1,50 zł
18 zł:1,20 zł=15 pączków
Odp. Mogłaby kupić 15 pączków za 18 zł.