Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-02T17:48:36+01:00
1m2 -- 35zł
2,5m * 1,5m = 3,75m2
3,75m2 * 35zł/m2 = 131,25zł (m2 się skracają)
200zł > 131,25 zł

Tak, 200zł starczy na zakup 2,5m tej wykładziny.
4 2 4