Ola mieszkaw prszczułkach tak nazywa sie wies kolo gdanska w czasie wakacji
razem z mama wybrala sie do krakowa jechaly tam koleja potem pociogem z pszczolek do tczewa a stamtond ekspresem prosto do krakowa
pociag z tczewa odjezdza o 7:44
fragment rozkładu

km stacja godziny
0 gdansk glowny 6:13 6:33 6:50 7:16 7:50 8:07
4 gdansk orunia 6:18 6:30 6:55 ----- 7:55 8:12
6 gdansk lipce 6:21 6:42 --------------------
11 pruszcz gd 6:26 6:48 7:02 7:25 8:01 8:18
14 cieplewo 6:29 6:51 7:05 ----------- 8:22
17 rozyny 6:33 6:55 7:09 ------------ 8:25
20 skowarcz 6:36 6:59 7:12 -------------8:28
22 pszczolki 6:39 7:03 7:15--8:09 8:31
26 milobadz 6:43 7:08 ------------------8:35
32 tczew 6:51 7:15 7:25 7:40 8:19 8:42



zad1 ktorym pociagem powinny jechac ola i jej mama zeby zdazyc na przesiadke
ale nie czekac zbyt dlugo w tczewie
zad5
jak dlugo ola i jej mama beda czekac w tczewie na przesiadke jesli wyjechaly z pszczulek o 7:15
zad6
jak długo jedzie z gdanska Głó do tczewa pociag ktorym jechala ola z mama
zad 7
znajdz na rozkładzie pociagi ktore jezdza z pszczulek do tczewa
przez 10 min o ktorej godzinie kazdy z tych pociagow wyjezdza
z pszczulek a o ktorej przyjezdza do tczewa


Prosze o szybkie rozwiazanie
z gory dziekuje


1

Odpowiedzi

2010-03-02T21:54:13+01:00
1) pociągiem o 6:50(w Pszczółkach-o 7:15)
5) 7:25 ----> 7:44 - mija 19 minut
6) 6:50 ----> 7:44 - mijają 54 minuty
7) pociąg 7:15 ---> 7:25; pociąg 8:09 ---> 8:19
11 3 11