Odpowiedzi

2010-03-03T15:14:06+01:00
W Polsce jest wiele rozrywek, zimą można jechać np. w góry i jeździć na nartach, snowboardzie, sankach. Można także iść na lodowiskoi pojęździć na łyżwach. Latem ludzie często wyjeżdżają nad morze, ponieważ lubią wylegiwać się na gorącym piasku i pływać w morzu. Na takich typu wyjazdach można kupić fajne pamiątki i mieć fajne wrażenia.

LICZĘ NA NAJ !
4 5 4
2010-03-03T15:14:34+01:00
W Polsce latem i zimą jest wiele rozrywek. Latem można jechać nad morze. Oczywiście nie tylko nad morzem można wykorzystać swój wolny czas. Bardzo relaksujące są wakacje na wsi. Można podziwiać także wiele zabytków np. zamków. Zimą także można się bawić wspaniale. Najpopularniejsze są ferie spędzone w górach. Możemy tam jeździć na nartach, sankach, snowboardzie. Kulig także jest miłym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu. Wiele ludzi spędza ferie zimowe na krytych basenach np. w Zakopanem. Jedną z najpopularniejszych, dzisiejszych rozrywek jest jeżdżenie na deskach w skateparkach, których jest coraz więcej w Polsce. Rozrywka ta sławna jest wśród młodych ludzi.
4 5 4
2010-03-03T15:41:27+01:00
Polska jest pięknym krajem o każdej porze roku i zarówno zimą jak i latem jest tu mnóstwo rozrywek , które można sobie zafundować . Latem można jechać na Mazury , są tam liczne jeziora i pełno lasów , oraz wiele ciekawych zakątków z zabytkami do zwiedzenia . Jednym z nich jest Zamek Krzyżacki w Malborku . Kolejnym miejscem jest Sanktuarium w Świętej Lipce . W trakcie wycieczki nie wolno także zapominać o jakże słynnym Grunwaldzie . Lecz jak wspomniałam to nie jedyne atrakcje na Mazurach . Przyjeżdżając do naszego kraju można też po prostu pojechać nad polskie morza , popływać i poopalać się . Będąc w Polsce proponowałabym jeszcze zwiedzić oczywiście Warszawę , która zachwyca nie tylko zabytkami ale i urokiem życia . Ciekawymi miastami są również Poznań , Toruń oraz Kraków . Natomiast zimą zaprosiłabym do Zakopanego . Można zobaczyć nasze skocznie narciarskie , przejść się po Krupówkach , spróbować oscypka czy choćby popatrzeć na góry . Niedaleko Zakopanego znajdują się Bukowina Tatrzańska oraz Białka Tatrzańska . Obie miejscowości słyną z genialnych basenów termalnych . Oczywiście można tam też pojeździć na nartach . Lepienie bałwana , rzeźby ze śniegu , robienie igloo , bitwy na śnieżki , jazda na sankach oraz inne zabawy są rzecz jasna także fajnymi rozrywkami w zimowe dni . Tak więc jak widać , jest wiele powodów dla których warto zwiedzić Polskę .
4 5 4