Odpowiedzi

2010-03-03T16:51:03+01:00
370grx3=11zł10gr
ODP:nie można
2010-03-03T16:51:06+01:00
Czy za 10 zł można kupić 3 paczki gum po 3,70

10 :3,70 = 100 :37

100:37 = 2,7

2,7 < 3

Za 10 zł nie można kupić 3 paczek po 3,70 bo starczy kasy tylko na dwie.


2010-03-03T17:45:33+01:00
370gr*3=1110gr
1110gr=11,10zł
10zł <11,10zł

odp. za 10zł nie można kupić trzech paczek gumy