Odpowiedzi

2010-03-03T16:58:10+01:00
2010-03-03T16:58:16+01:00
Cena jednej butelki:
5,40 : 9 = 60 gr = 0,6 zł

0,6 zł x 24 = 14,4 zł

odpowiedź:
c) 14, 40 zł
1 5 1