Odpowiedzi

2010-03-03T19:46:04+01:00
2010-03-03T19:46:51+01:00
1kg - 4,20zł
0,75kg - x

x= 0,75 * 4,20 / 1
x=3,15zł
Odp. 0,75kg bananów kosztuje 3,15zł.
;)