Odpowiedzi

2010-03-03T19:51:22+01:00
1kg - 4,20zł
4,2×0,75=3,15zł

Pozdrawiam ;)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T19:52:06+01:00
0,75*4,20=3,15
Odp.: 0,75 kg bananów kosztuje 3,15zł.
1 5 1
2010-03-03T19:52:16+01:00
1kg= 4,20 zł
0,75kg= ¾kg= x

x= 4,20zł * 0,75= 3,15zł

Odp.: 0,75kg bananów kosztuje 3,15zł.
1 5 1