Odpowiedzi

2010-03-03T20:52:33+01:00
25 dag wafelków kosztuje 2,1 zł
Ola ma 1,5
Czyli 2,1 zł - 1,5 zł = 0,6 zł czyli 60gr
Oli zabraknie 60 gr
2 4 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T20:54:27+01:00
8 zł 40 gr - kg .

1 kg = 100 dag .

25 dag mieści się 4 razy w 100 dag.

840 gr : 4 = 210 gr.

210 gr = 2 zł 10 gr.

2 zł 10 gr - 1 zł 50 gr = 60 gr.




Mam nadzieję , że dobrze przetłumaczyłam.
Jak nie to pish na prywatnie . ;)

SH = SZ
1 2 1
2010-03-03T20:56:23+01:00
1kg=100 dag 100dag:25dag=4 8,4zł:4=2,1zł 2,1zł-1,5zł=0,6zł=60 gr