Odpowiedzi

2010-03-04T15:32:08+01:00
Opowiadania o duchach są wymyślane od wieku. Wiąże się to z ludzką ciekawością lub strachem, który po opowiedzeniu historyjki tli się w naszych mózgach. Jeśli chcesz straszne historyjki to polecam odnosić się do opowiadań Kaidan.
9 1 9
2010-03-04T15:35:43+01:00
Kobieta z cmentarza"

W pewnym niewielkim miasteczku stał dawno opuszczony już cmentarz. Ludzie go nie odwiedzali, ponieważ twierdzili, że jest nawiedzony. Do miasteczka sprowadziła się rodzina z dwójką dzieci. Oni również usłyszeli o nawiedzonym cmentarzu od swoich sąsiadów, ale dorośli jak to dorośli jedynie się z tego śmiali. Dzieci ogromnie przejęły się tą historią. Było jeszcze gorzej, gdy okazało się, że ich dom leży niecałe 100m. od cmentarza, a z tylniego okna domu widać ten nawiedzony cmentarz. Rodzice nie wierzyli w tę historię o duchach pojawiających się na cmentarzu, ale dzieci owszem. Pewnego wieczoru rodzice dzieci postanowili wyjść na romantyczna kolację do restauracji za miastem. Dzieci zostały, więc same w domu. Koło 12.00 w nocy Mej i jej brat Jan usłyszeli śpiew kobiety. Wyjrzeli przez okno a na jednym z nagrobków siedziała kobieta w białej szacie i śpiewała. Niespodziewanie odwróciła się do dzieci i szeroko się uśmiechnęła. Rozpłynęła się w powietrzu. Mej wrzasnęła z przerażenia i czym prędzej chciała biec do swojego pokoju. Gdy wchodziła na schody zobaczyła na nich siedzącą postać. Była to ta sama kobieta, którą widziała z bratem przez okno. Wstała ona i podeszła do przerażonej dziewczynki. Położyła jej rękę na głowie poczym szybkim ruchem skręciła jej kark. Gdy chłopak poszedł szukać swojej siostry znalazł jej ciało na łóżku na ścianie pisało ludzką krwią "Niech rodzice lepiej uwierzą."

(znam więcej historyjek) ( tą historyjkę opowiadała mi koleżanka) Nie wiem czy ta historyjka jest prawdziwa.

Historyjki o duchach nie są prawdziwe, ponieważ dusza po śmierci idzie do nieba lub piekła, nigdy nie zostaje na ziemi. Ludzie wymyślają historyjki ponieważ by kogoś nastraszyć. Nikt prawie nie wierzy w duchy tylko dzieci.
15 3 15