Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-04T16:14:34+01:00
Białystok, 4.03.2010r.
Droga koleżanko!
Na początku tego listu pragnę Cię serdecznie pozdrowić. Wszyscy bardzo za Tobą tęsknimy i z niecierpliwością czekamy na Twój powtórny przyjazd.
Moja mama powiedziała, że jeżeli chcę, to mogę zaprosić jedną z moich koleżanek w wakacje na dwa tygodnie. Pomyślałam więc, że zaproszę właśnie Ciebie. Będziesz mogła u nas mieszkać, jeśli oczywiście zechcesz. Przypomniałam osbie jak świetnie bawiłyśmy się w Chinach w Twoim domu. Teraz zaplanowałam cały Twój przyjazd. Przyjechałabyś do nas trzeciego nia wakacji autobusem. Z przystanku odebrał by Cię mój tatuś i razem byśmy poszły na gofry z bitą śmietaną. Całe dnie spędzałybyśmy na zabawie, oglądaniu telewizji i graniu w gry planszowe. Myślałam nawet o wyjeździe na basen. Rodzice powiedzieli, że to wyśmienity pomysł,a babcia udostępniłaby nam kuchnie. Upiekłybyśmy pyszne ciasteczka z czekoladą i owocami.
Czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź. Pozdrów całą rodzinkę.
Kasia
15 4 15
2010-03-04T16:16:09+01:00
Białystok, 4.03.10r.

Droga ..... (np. Michell) !

Poznaliśmy się w Wielkiej Brytani na wakacjach. Mam nadzieję, że pamiętasz. Obiecałam do ciebie napisać.

Kilka dni temu spytałam się mamy, czy mogłabym do Ciebie polecieć. Mama zaczęła mówić, że Nowy York jest bardzo daleko. Było mi bardzo przykro, że nie możemy się spotkać. Pomyślałam, czy ty też chcesz tego co ja. Nagle przyszedł mi do głowy Twój przyjazd do mnie. Więc chciałabym cię serdecznie zaprosić do mnie na kilka tygodni reszty wakacji. Proszę, namów mamę, by się zgodziła.

Bardzo za Tobą tęsknie. Przesyłam buziaki i liczę na szybką odpowiedź.

P.S. Mój adres to ul. ....... nr .... Białystok

Proszę, weź 5
11 3 11