Odpowiedzi

2010-03-04T17:39:03+01:00
Mógł kupić 6 bułek * 80 groszy=4zł 80gr
otrzyma reszty 20gr
1 5 1
2010-03-04T17:39:34+01:00
80 gr -cena bułki
5zł=500gr

500/80=6,25

janek kupil 6 bulek i dostal 20 gr reszty
1 5 1
2010-03-04T17:41:21+01:00
5zł= 500gr

x *80 = 500gr
x= 500 / 80
x= 6,25
6 * 80 = 4,80
1 5 1