Odpowiedzi

2010-03-04T18:45:59+01:00
Y - koszt = 18zł
x - masa = 1,2kg

y/x =18zł/1,2kg = 15zł/kg
2010-03-04T18:46:24+01:00
Y--- koszt orzechów
x--- masa orzechów

y= 15x