Odpowiedzi

2009-10-21T15:42:26+02:00
6,80-(4*0,50)=6,80-2=4,80
4,80:4=1,20

Odp.: Każdy zeszyt kosztował 1,20 zł.
2009-10-21T15:43:17+02:00
4 lizaki = 4 zeszyty = 6,80 zł
1 lizak - 0,50 gr.
4 lizaki = 4 x 0,50 gr = 2 zł
6,80 zł - 2 zł = 4,80 zł
4,80 : 4 = 1,20 (cena jednego zeszytu)

Odp.Jeden zeszyt kosztował 1,20 zł