Na podstawie ogłoszenia zamieszczonego w gazecie wyborczej napisz list motywacyjny .

Ogłoszenie: Poszukujemy kandydatów na stanowisko sekretarka-asystentka
Wymagania:
+ bdb znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
+doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
+samodzielność
+wykształcenie
+umiejętność pracy z komputerem
+znajomość sprzętu biurowego
+ obowiązkowość
+dyspozycyjność
+umiejętność pracy w zespole


Chodzi mi tylko o zasadniczą część listu podzieloną na akapity.
Będę wdzięczna jeśli ktoś zrobi to zadanie :)
Pzdr. Proszę jak najszybciej :)

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-05T14:33:41+01:00
W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, zamieszczone 12.02.08 w gazecie wyborczej chciałabym zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko Asystentki , sekretarki .
Posiadam odpowiednie kwalifikacje . Jestem po kursach . W j. obcymi radze sobie świetnie . Angielski , niemiecki są u mnie bez zarzutu w mowie i piśmie oraz potrafię posługiwać się komputerem , faxem . Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu a także umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole. Mam nadzieję, że pozwolą mi one w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

Z poważaniem
Mirosław Kaczor2010-03-05T14:34:49+01:00
Szanowni państwo
Uważam iż nadaję się na stanowiśkosekretarki w państwa firmie gdyż ukończyłam kurs dla sekretarez ze znajomością biegłą języka angielskiego i pracowałam 2 lata na stanowisku asystentki w firmie handlu zagranicznego ponadto jestem dyspozycyjna i żetelna. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
Z wyrazami szacunku
  • Użytkownik Zadane
2010-03-05T14:35:06+01:00
Witam !
Jakiś czas temu przeczytałam gazecie wyborczej ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów na stanowisko sekretarka-asystentka. Piszę ten list, ponieważ jestem zainteresowana tą pracą i będzie mi miło, jeżeli będę mogła pracować jako sekretarka-asystentka.
Na początku napiszę, że bardzo dobrze znam język angielski. I w mowie, i w piśmie. Bardzo długo się go uczyłam. Kiedyś pracowałam na podobnym stanowisku, więc mam już jakieś doświadczenie. Jestem samodzielna. Mam bardzo dobre wykształcenie. Potrafię pracować na komputerze. W swojej poprzedniej pracy o podobnym stanowisku jak to, też korzystałam z komputera i bardzo dobrze mi szło. Tę pracę wspominam bardzo miło. Oczywiście posiadam znajomość sprzętu biurowego. Będę wypełniać wszystkie obowiązki, jakie zostaną mi przydzielone. Poza tym na pewno będzie dobrze pracowało mi się z ludźmi, jakich poznam, ponieważ bardzo lubię zawierać nowe znajomości, potrafię z nimi rozmawiać i dogadać się.
Spełniam wszystkie kryteria, jakie pojawiły się w ogłoszeniu. Liczę na szybką odpowiedź.

Pozdrawiam
Ola