Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-05T17:59:33+01:00
Ja myślę, że oczywiście pieniądze. Prawie każdy ma właśnie taką potrzebę ale to jest głupie. opiszę ci cos innego.

W moim otoczeniu ludzie mają problem ze znalezieniem pracy. Szukają,szukają i znaleźć nie mogą, a jeżeli jakąś w ogóle pracę znajdą to za marne grosze.Gdybym miała im pomóc, to poprosiła bym najlepiej burmistrza w liście, aby pomógł tym najbiedniejszym ludziom np.dary takie jak: jedzenie, ciuchy, przybory szkolne itp. i żeby dawał więcej zasiłków, rent itp.
A gdy dorosnę, to będę chciała pomagać tym najbiedniejszym i potrzebującym.

MYŚLĘ, ŻE POMOGŁAM JAK TWOIM ZDANIEM TO ZA MAŁO TO NAPISZ MI W PRYWATNYCH WIADOMOŚCIACH,ŻEBYM TO ROZWINĘŁA OK?
28 4 28
2010-03-05T17:59:40+01:00
Najpotrzebniejszymi rzeczami, których potrzebują ludzie w moim otoczeniu to przede wszystkim jedzenie oraz ubranie.
Pomóc tym ludziom mogę w ten sposób iż np. gdy wyrosnę z ubrań, które nadawają się jeszcze do użytku przez osoby biedniejsze, nie wyrzucam ich tylko te ubrania im oddaje. Ubrania w których nie będę już chodziła można także umieszczać w specjalnych pojemnikach, do tego przeznaczonych. Jeżeli chodzi o kwestie jedzenia to działają takie akcje jak np. "Cartitas". Te organizacje dawają za darmo jedzenie biedniejszym. Takim jedzeniem są artykuły spożywcze jak np. mąka, makaron, ryż itp. Przede wszystkim jedzenia nie powinniśmy wyrzucać. Gdy mamy jedzenia za dużo, zamiast je wyrzucić można podzielić się z potrzebującymi- np. kolegą ze szkoły, który nie ma śniadania.

Licze na uznanie mojej odpowiedzi jako najlepszej :)
Pozdrawiam.
26 4 26
2010-03-05T18:00:34+01:00
Najpilniejsze potrzeby są różne. Jednak wszyscy pragną najbardziej zdrowia i szcześcia. Szczęściem możemy dzielić się z innymi poprzez uśmiech , dobre słowa rady. Pomimo szczęscia wiele osób chcę rzeczy materialnych- przedewsztskim pieniedzy , ponieważ dają szczęści niektórym, to prawda że jak mamy pieniądze to jesteśmy szczęśliwi, niektórzy pieniędzmi uszczęsliwiaja innych lu jets to w formie prezentu. Ludzie chcą być także akceptowani poprzez otoczenie , chcą się czymś wyróżniać być zauważanym , lecz w takich sytuacjach nie umiem im pomóc może nie do końca , bo człowiek zawdzięcza sam sobie swój sukces, lecz to ,że cieszymy się z nim ,że został przez ot dostrzeżony daje mu szczęście.
28 3 28