Odpowiedzi

2010-03-05T18:04:47+01:00
Droga ...! (nie wiem do kogo to chcesz pisać więc taaak, zaużmy zędo jakiejśc kobitki ok)

Na początku mojego listu chciałam panią bardzo serdecznie pozdrowić w imieniu całej mojej klasy.
Mam do pani wielką prośbę, chciałam prosić o dofinansowanie wycieczki do Warszawy dla mojej klasy. Myślę, że stolicę naszego pięknego kraju pownien zobaczyć każdy uczeń. Niestety rodzice kolegów z mojej klasy nie mają pieniędzy, aby zapłacić za tą wycieczkę. Chciałabym więc bardzo panią prosić o dofinansofanie tej wycieczki.
Czekam na pozytywną odpowiedź.

uczennica klasy 1b
Mariola Jakaś Tam
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-05T18:21:36+01:00
Szanowny Pan Tadeusz Nowak
dyrektor firmy "np. EMPIK"

Zwracamy się o pomoc w dofinansowaniu wycieczki dla jednego z uczniów
szkoły podstawowej. Wysokość wycieczki wynosi 500 zł + kieszonkowe.
Będziemy bardzo Szanownemu Panu wdzięczni za taką pomoc. Pieniądze muszą być wpłacone do 15-03-2010r., a wyjazd na tą wycieczkę odbędzie się 24-03-2010r. Bardzo nam zależy na dofinansowaniu tego ucznia, ponieważ ma bardzo dobre wyniki w nauce i w zachowaniu, osiąga wiele sukcesów,lecz rodzice tego
dziecka nie posiadają takiej kwoty i mają problemy finansowe.To jest wyjazd do Krakowa na tydzień.Ten wyjazd jest bardzo ważny dla tego ucznia,ponieważ uczeń tej klasy jeszcze nigdy nie był w Krakowie, a jego marzeniem jest tam być. Jesteśmy nadziei,że pańska firma pomoże temu dziecku w zrealizowaniu jego marzeń. W ramach odwdzięczenia się za Szanownego Pana zgodą wywiesimy plakaty na terenie naszej szkoły z reklamą Sz. P. firmy.
W imieniu szkoły pisała uczennica klasy 6 np. Iza Kowal


Jak coś to połącz odpowiedzi innych z tymi to może akurat będzie 20 zdań ;)
3 3 3