Odpowiedzi

2010-03-05T18:23:51+01:00
1)Teza . czy mieszkanie odzwierciedla tryb zycia i charakter ludzi mieszkajacych w nim?
2) argumenty . jak cie widza tak maluja, mieszkanie swiadczy o człowieku bardzo wiele , pozadek w mieszkaniu to pozadek w zyciu.
3)kontrargumenty. niezawsze mozna ocenic cłowieka po tym co ma w domy ,
4) rozwiniecie . jesli ludzie w swojich domach utrzymuja czystosc i dbaja o nia to znaczy ze taka rodzina lub dany człowiek jest poukładany i poukładane ma w zyciu pozadek swiadczy o tym ze wszystko ma swoje miejsce i czas skoro człowiek sprzata i przywiazuje do tego wag to znaczy ze czeni sobie porzadek i poukładane zycie . Bałagan zas swiatczy o człowieku to ze niemoze on skupic sie na tym co robi i robi wiele rzeczy naraz i zadna z nich mu nie wychodzi. robiac 3 rzeczy naraz zadnej nie wykonamy poprawnie i powstanie nam chaos z którego puzniej ciezko sie otrzasnac. .
5)podsumowanie . Moim zdaniem utrzymywanie lub nie pożądku w mieszkaniu swiadczy o charakterze człowieka jesli mieszkjanie jest posprzatane i zadbane to oznacza ze mieszkajacy tam ludzie sa dosc silna rodzina i ludzmi majacym zasady i plan nic nie zostawiaja na pózniej wykonuja wszystko odrazu dzieki temu maja czas na przyjemnosci , zas w mieszkaniu gdzie jest bałagan mieszkaja ludzie którzy sa zabiegani nie zorganizowani zyciowo wszystko leci jim z rak a problemy warstwia sie jak brudne skarpety w ich koszu na bielizne. zgadzam sie w pełni z teza pożadek w mieszkaniu swiadczy o lmieszkajacych tam ludziach.,


popraw sobie błędy bo mnie deneróje ich poprawianie:):):) Mam nadzieje ze pomogłem:):P
33 1 33