Odpowiedzi

2010-03-05T19:33:15+01:00
Y - koszt = 18zł
x - masa = 1,2kg

y/x =18zł/1,2kg = 15zł/kg
1 3 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-05T19:39:25+01:00
1,2kg - 18zł
1kg - x
x=(18*1):1,2
x=18:1,2
x=15
y- koszt orzechów
x- masa orzechów

y=15x
4 4 4