Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-05T20:17:42+01:00
Czerwonka, 03.05.2010r
Droga Kasiu!
Na wstępie mojego listu chciałabym cię serdecznie pozdrowić.
W moim liście chciałabym cię przekonać do wiary chrześcijańskiej. Ty niezabardzo w nią wierzysz no to jak myślicz, skąd wziął sie świat? skąd wziełaś się ty i ja?Musisz zrozumieć, że Chrystus jest1 No to ską by się wzieło pismo święte?Tylko pomyśl, dlaczego mamy talenty. Bo Bóg je nam daje. Nie rozumiesz, że jest Bóg, jest jezus i wszyscy święci.
Mam nadzieję, że cię przekonałam.
6 1 6
2010-03-05T20:22:38+01:00
Drogi Kamilu!
Ten list kieruje do Ciebie, z pewnego powodu. Dowiedziałam się, ze nie do konca wierzysz w Boga. Twoje wątpliwości co do nie istnienia Chrystusa są nie uzasadnione...
To oczywiste, że każdy człowiek ma prawo miec wlasne zdanie, również na temat religii, ale przeciez od dziecka wychowujesz sie w katolickiej rodzinie, czytasz słowa zawarte w piśmie świętym. Ich interpretacja zajmuje Ci przeciez troche czasu, a ten czas poswiecasz właśnie Panu Bogu. Chociażby ten fakt świadczy o tym że chociaż troche wierzysz w Chrystusa. Sam doskonale wiesz, że to jemu zawdzięczasz to co teraz osiągnąłeś, swoje życie, swoje szczęście, swoją miłość. Wiara jest potrzebna każdemu człowiekowi!
Zastanów się nad tym...
Pozdrawiam, Ania .
6 4 6