Odpowiedzi

2009-10-21T17:35:21+02:00
2,1:12=0,175zł-cena 1 wafla przed promocją teraz 2,1zł:15=0,14zł -cena 1 wafla w promocji i teraz tak 0,175zł to 100% a 0,14zł to x% czyli x=0,14×100:0,175=80% 100%-80%=20% odp.teraz wafelek jest tanszy 0 20%-pozdrawiam