Wypracowanie na temat: Dramat miłości we fragmetach Tristaiana i Izoldy.

Tylko proszę, żeby praca nie była żywcem ściagnięta z inernetu, można się bazować na internecie. Daje dużo punktów więc proszę o porządną pracę.
Z góry dzięki, daje naj dla najlepszej. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać ;)
Czas do środy.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T12:21:04+01:00
Miłość Tristana i Izoldy można uznać za tragiczną.Uważam tak, ponieważ zakochali się w sobie zupełnie niespodziewanie. Ani Tristan ani Izolda nie przypuszczali, że kiedykolwiek zakochają się w sobie na zabój. Tylko przez nieuwagę jednej z kobiet wypili wino, które wypić miała Izolda i król. Niestety, wyszło tak a nie inaczej. Niektórzy mówią, że Tristan i Izolda byli sobie przeznaczeni. Nie zgadzam się z tym, ponieważ gdyby ktoś nie dał im do wypicia 'eliksiru miłości' nigdy nie byli by razem. Wiem, że niektórzy uważają inaczej, ale chcialam dodać swoją opinię.
Jednak ich przypadkowa miłość z pewnością była tragiczna. Gdyby nie napili się wtedy wina oboje mieliby normalne życie. Z drugiej strony dobrze, że zostali połączeni na zawsze, ponieważ Izolda nie chciała opuszczać swojego kraju, rodzinnego domu, była wręcz zrozpaczona.
Reasumując chciałabym dodać, że tą tragiczną miłość można uznać także za miłość piękną, ponieważ para gotowa była zrobić wszystko by zostać razem. Na wieki.

Mam nadzieję, że praca trochę Ci pomoże:)
17 1 17