Hej!
Muszę napisać coś o moim hobby , czyli o modzie i zakupach .
Proszę o pomoc ...
Coś w tym stylu ;

Witam! Tematem mojej pracy są zakupy i moda . Wybrałam ten temat ponieważ kocham chodzić po różnych sklepach i kupować nie tylko ciuchy. Zakupy i moda to moja pasja i hobby , na które poświęcam cały wolny czas .
Dalej nie wiem ...
Dziękuje i pomocyyy!! ; [

3

Odpowiedzi

2010-03-06T15:23:53+01:00
...Uwielbiam chodzic po sklepach z moją najlepszą przyjaciółką. We dwie czujemy się jak ryba w wodzie. Zawsze można znaleźc coś ciekawego, koleżanka może doradzic. Najbardziej lubimy chodzic do centum handlowego poniewaz jest tam duzo modnych ciuszkow...
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T15:30:05+01:00
Moim hobby jest moda. Uwielbiam wszystko co jest z nią związane - od kupowania ubrań, przez oglądanie żurnali aż po pierwsze próby projektowania. Bardzo podobają mi się eleganckie kobiety szykownie ubrane. Podziwiam ich gust i smak w doborze dodatków, umiejętności komponowania stroju. W gazetach dla młodzieży podglądam zachodnich rówieśników, jak wyglądają, co noszą, jaki mają pomysł na siebie. W zaciszu swojego pokoju próbuję czasem stworzyć coś swojego, narysować projekt jakiejś sukienki, czy bluzy. Kopalnią wiedzy na interesujący mnie temat jest Internet. Mogłabym godzinami siedzieć i oglądać zdjęcia znanych osób z imprez i balów pozujących w pięknych strojach znanych projektantów. Czy będzie mnie kiedyś na nie stać?
2010-03-06T15:33:12+01:00
Moim hobby jest moda i zakupy. Uwielbiam chodzić po sklepach ,przymierzać różne rzeczy oraz kupować. Lubię być modnie ubrana , ponieważ wtedy czuję się najlepiej. Czytam czasopisma młodzieżowe na temty poświęcone modzie , aby wykorzytsać je w własnym zakresie.Oglądam także różne programy telewizyjne na temat mody i stylu, rozmawiam z przyjaciółkami o nowych szykach mody i oczywiście najbardziej z nimi lubie chodzić na zakupy , jest bardzo smiesznie. Cały mój wolny czas jest poświecony modzie , co nowego w sklepach , jakie modne są fryzury w tym okresie.
Zakupy i moda to moje hobyy , całymi dniami mogłabym chodzić po sklepach, myśle ,że w przyszłości zostanę projektantką mody i bede projektowała własny styl!

mam nadzieje że pomogłam! ;))