Odpowiedzi

2010-03-06T18:02:28+01:00
Zad. 1
15:1,5=10 - ilość opakowań po 1,5kg
10*11=110zł - cena za 10 opakowań karmy po 1,5kg
74,40zł - cena opakowania 15 kg karmy
110-74,40=35,60zł - różnica ceny
Odp. 15 kg karmy w jednym opakowaniu jest tańsze od 15 kg tej karmy w opakowaniach po 1,5 kg o 36,60zł.
11 4 11