Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T17:25:23+01:00
Prezydium VI kadencji Sejmu od 5 listopada 2007

- Marszałek Sejmu: Bronisław Komorowski (PO) od 5 listopada 2007
-Wicemarszałkowie od 6 listopada 2007:
Stefan Niesiołowski (PO)
Krzysztof Putra (PiS)
Jerzy Szmajdziński (Klub Poselski Lewica, SLD)
Jarosław Kalinowski (PSL) od 5 listopada 2007 do 10 czerwca 2009
Ewa Kierzkowska (PSL) od 18 czerwca 2009

licze na naj.:P
2010-03-06T17:27:49+01:00
Marszałek sejmu : Bronisław Komorowski
Wicemarszałkowie Sejmu od 6 XI 2007
Stefan Niesiołowski (Platforma Obywatelska)
Krzysztof Putra (Prawo i Sprawiedliwość)
Jerzy Szmajdziński (Klub Poselski Lewica)
Ewa Kierzkowska (Polskie Stronnictwo Ludowe),od 18 VI 2009
Przewodniczący Klubów Parlamentarnych
Platforma Obywatelska – Grzegorz Schetyna
Prawo i Sprawiedliwość – Grażyna Gęsicka
Lewica – Grzegorz Napieralski
Polskie Stronnictwo Ludowe – Stanisław Żelichowski