Odpowiedzi

2009-10-21T18:27:01+02:00
180×4zł=720zł-to jest koszt imprezy 720zł:240=3zł-tyle zapłaciłby kazdy gdyby przyszło 240osób-pozdrawiam
  • Użytkownik Zadane
2009-10-21T18:28:27+02:00
180*4=720
720/240=3
koszt na uczestnika jesli wejdzie 240 osob wyniesie 3 zł

pzdr
2009-10-21T18:30:22+02:00
180*4zł=720zł - suma którą należy zapłacić za grupę
720zł:220= 3zł - wartość którą należy zapłacić przy 240 uczestnikach imprezy