Odpowiedzi

2010-03-07T08:04:59+01:00
Krowki-1kg-11.5
irysy -1kg-7.5
cukierki owocowe 1kg-8zl

8+11,5+7,5=27

27/3=9

wieć:
1kg mieszanki kosztuje 9 zł
2010-03-07T08:32:29+01:00
Krowki-1kg-11.5 irysy -1kg-7.5 cukierki owocowe 1kg-8zl
11,5+7,5+8=27
27/3=9
cena 1kg mieszanki= 9zl za kg