Odpowiedzi

2010-03-08T15:46:34+01:00
1kg szynki kosztuje 24,50zł.Ile kosztuje 20 dag szynki?
1kg=100dag
100dag/20dag=5dag
24,50/5=4,90
20 dag szynki kosztuje 4,90zł

Za 7 dag trzeba zapłacić 3,92zł.ile kosztuje 1 kg tego sera?
3,92/7=0,56zł - 1 dag sera
0,56*100=56zł

86 4 86
dzia
dziękuję jest wiele błędów ortograficznych mam nadzieję że się to zmieni jest tu wiele młodych użytkowników potem uczą się takiej głupoty od takich jak ty
prawda
dzięki za pomoc
dziękuje