Odpowiedzi

2010-03-08T15:52:57+01:00
Jakub Wędrowycz to fenomen na scenie polskiej literatury.
Pan Andrzej Pilipiuk z sobie wrodzonym kunsztem przedstawia zmagania, jakie nasz ulubiony egzorcysta-amator prowadzi z wszelkimi podejrzanymi postaciami przejawiającymi negatywne nastawienie do jego spokojnego ego.
Upiory? Wampiry? a może Drogówka? Niczym to dla potomka ułanów, wojennego postrachu Niemców i niszczyciela sił nieczystych. Będąc połączeniem Ramba, McGywera i Copperfielda, po wspomożeniu się środkiem dopingowym w postaci dwóch litrów samogonu, w kieszeni trzymając wierną linkę hamulcową, a w zębach laskę dynamitu, nasz wojsławicki Jakub poradzi sobie ze wszystkim, wbijając kołki w zastępy umarlaków, rozwiąże problemy agrarne, w międzyczasie wynosząc w pole wysłanników pobliskiej komendy, po drodze jedząc świeżo złapanego pieska.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T15:54:22+01:00
Ostatnio przeczytałam ksiazkę pt. "Ania z Zielonego wzgórza". Była ona po prostu super. Bardzo mi sie podobała, poniewaz rozgrywała sie tam ciekawa akcja. szczególne wrazenie wywarła na mnie kilkunastoletnia dziewczynka Ania, która miała zdolnosc do robienia sobie problemów. Miała ona bardzo duze pole wyobrazni i kazdy dla niej niezwykły przedmiot miał swoja szczególna nazwe. Dziwczynka ta była bardzo pilna i uczynna. Uczyła sie wspaniale jednak nie szło jej najlepiej z geometria. Po mimo to ta ksiazka jest szczególna i kazdy powinien ja przeczytać.

Mysle ze pomogłam i licze na naj:]