Odpowiedzi

2010-03-08T16:17:16+01:00
Zapłaciła 15 złotych
16 1 16
Komentarz został usunięty
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T16:19:05+01:00
Pomarańcze- 4,35 zł*0,6kg=2,61 zł tyle za pomarańcze
banany- 3,20zł*1,25kg=4 zł tyle na banany
gruszki- 7,45zł*0,4=2,98 za gruszki
2,61zł+4+2,98=9,59 razem
20 4 20
Komentarz został usunięty
2010-03-08T16:21:33+01:00
Pomarańcze : 0,6kg+4,35zł=2,61zł
Banany: 1,25kg+3,20zł=4 zł
Gruszki: 0,4kg+7,45zł=2,98zł
Razem: 2,61zł+4zł+2,98zł=9,59 zł
Odp: Pani Ania zapłaciła 9 zł 59 gr :)
15 4 15
Komentarz został usunięty