Odpowiedzi

2010-03-08T18:22:58+01:00
1,75kg - 9,8zł
1kg - x

x=1*9,8/1,75=5,6zł

Kilogram winogron kosztuje 5,6 zł.
2010-03-08T18:37:38+01:00
1,75kg=9,80zl

9,80:1,75=5,60zl

ale trudne, uff. ale sie zmeczylam. no naprawde trzeba tak wysilic muzgownice ze malo mi nie pekla.
latwizna latwiejszego nie ma!

trzymaj sie z matma i nie ma za co! :*