Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • k95
  • Rozwiązujący
2010-03-08T19:47:43+01:00
Jedna-X
18 łubianek = 63 zł
63:18=3,5zł <-- tyle jena kosztowała
3,5 zł * 24 = 84zł <--- tyle za 24 łubianki
73,50 zł : 3,5 zł = 21 <--- tyle łubianek trzeba było sprzedać
1 5 1
2010-03-08T19:49:03+01:00
18-63zł
24-x
x=24*63/18=1512/18=84zł

18-63zł
x-73,5zł
x=73,5*18/63=1323/63=21

1 5 1