Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T16:44:54+01:00
1 dag kosztuje6,20zł: 100 = 0,062 zł
15* 0.062= 93gr jednego dnia
93gr = 0.93
20: 0.93 = 21 dni
21 3 21
2010-03-09T16:48:21+01:00
6,20zł: 100 = 0,062 zł ---->1 dag
15* 0.062= 93gr ------>jeden dzień
93gr = 0.93
20: 0.93 = 21 dni
13 4 13
2010-03-09T17:31:11+01:00
1 dag kosztuje 6,20zł: 100 = 0,062 zł
15* 0.062= 0,93 zł jednego dnia
20: 0.93 = 21 dni
7 2 7