Odpowiedzi

2010-03-09T21:14:07+01:00
7l x 220km = 15,4l
15,4l x 4,1zl =63,14
Zapłacą 63,14 zł
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-09T21:17:46+01:00
220km: 100km =2,2
2,2*7l=15,4l
4,10zl*15,4=63,14zl
Odp: Rodzice Mai zapłacą za benzynę 63,14zl.
1 5 1
2010-03-09T21:19:52+01:00
220zł : 100 = 2,2
2,2 x 7 = 15, 4 l
15,4 x 4,10 zł = 63,14 zł
Rodzicie Mai zapłacili za benzynę 63,14 zł.
1 5 1