Odpowiedzi

2010-03-10T15:50:59+01:00
2x-2=1,2x-6
0,8x=-4/0,8
x= -5
2)
chleb 1zł apakowanie 20 gr.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T15:51:46+01:00
2(x-1)=1,2x-6
2x-2=1,2x-6
2x-1,2x=-6+2
0,8x=-4
x=-5

2)
Chleb+opakowania =1,2 zł
Chleb y=x+1
Opakowanie =x

x+y=1,2
x+1+x=1,2
2x=1,2-1
2x=0,2
x=0,1 zł
y=x+1=0,1+1=1,1 zł

x+y=0,1+1,1=1,2 zł
Odp.
Chleb kosztuje 1,1 zł, a opakowanie 0,1 zł
pozdrawiam:)