Odpowiedzi

2010-03-10T15:50:54+01:00
A )
20,40 x 50% = 10,2
60,80 x 50% = 30,4

b)
70 x 50% = 35
120 x 50% = 60
149 x 50% = 74,5

c )
12,40 x 50% = 10,2
10,20 x 50% = 5,1
8,80 x 50% = 4,4

Trochę nieskładnie napisałaś temat. Następnym razem oddzielaj liczby średnikami.
2010-03-10T15:52:02+01:00
A)
20,40*50%=20,40*0,50=10,2
60,80*50%=60,80*0,50=30,4
b)
70*50%=70*0,50=35
120*50%=120*0,50=60
149*50%=149*0,50=74,5
c)
12,40*50%=12,40*0,50=6,2
10,20*50%=10,20*0,50=5,1
8,80*50%=8,80*0,50=4,4
2010-03-10T16:15:02+01:00

a: 20,40*50%=10,20
60,80*50%=30,40
b: 70*50%=35
120*50%=60
149*50%=74,5
c :12,40*50%=6,20
10,20*50%=5,10
8,80*50%=4,40