Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T18:07:16+01:00
0,3 x 18,2 = 5,46
11,26 - 5,46 = 5,8
5,8 x 5/2 = 14,5 zł
2010-03-10T18:09:10+01:00
0,4 kg- ser+0,3 kg szynki= 11,26 zł
0,3 kg szynki= 5,46 zł
11,26-5,46= 5,8 zł 0,3 kg sera
5,8: 4= 1,45 zł cena za 0,1 kg sera
1,45* 10= 14,50 zł cena 1 kg sera
2010-03-10T18:14:57+01:00
Dane:
0,4 kg -ser
30 dag-szynka
11,26- cena za zakupy
1 kg szynki- 18,20zł

18,20*30=5,46zł - cena za 30 dag szynki
11,26-5,46= 5,80zł- cena za 2,5 kg sera
5,80:0,4=14,5 - cena za 1 kg sera

Odp. Kilogram sera kosztował 14,50 zł .