Odpowiedzi

2009-10-23T18:19:39+02:00
0,25*3,40=0,85
3,40+0,85=4,25
W Polsce w tym samum czasie 1 litr benzyny kosztował 4,25zł.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-23T18:28:11+02:00
[3,4+(0,25*3,4)]*1,1=[3,4+0,85]*1,1=4,25*1,1=4,675≈4,68

odp. W Polsce litr benzyny kosztował 4,68 zł.
1 5 1
2009-10-23T19:58:22+02:00
3,4 * 1,1= 3,74
3,74 *25/100=93,5/100=94 gr

3,74+0,94=4,68

pozdro