Odpowiedzi

2010-03-10T19:33:21+01:00
Ja myślę, że to będzie 35 zł za nocleg, ponieważ :

980:7=140
140:4=35

Mam nadzieje, że dobrze ;)
3 2 3
2010-03-10T19:33:33+01:00
980zł : 4 = 245zł
245zł : 7 = 35zł

Jeden nocleg kosztuje 35 zł.
9 2 9