Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T19:45:35+01:00
2odag= 1/5kg
4zł :5=0,80groszy


25dag= 1/4 kg
8,80zł: 4= 2,20zł

2,20zł + 0,80zł= 3zł

20zł-3zł=17zł

Zostało jej 17zł.

DASZ NAJ:):):):)?????????
blagam