Odpowiedzi

2010-03-10T19:58:40+01:00
36,60 : 2,4 = 15,25 zł - tyle kosztuje m² tej wykladziny

LICZĘ NA NAJLEPSZY ^|^
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T20:02:38+01:00
Wykładzina ALIK ma 2,4m szerokości i kosztuje 36,60zł za 1 metr bieżący. Ile kosztuje metr kwadratowy tej wykładziny?

2,4m - 36,6zł
1m - x zł
2,4x = 36,6 * 1
2,4x = 36,6 / 2,4
x = 15,25 zł

Odp: Metr kwadratowy tej wykładziny kosztuje 15,25zł.

Powinno być dobrze :)