Odpowiedzi

2010-03-10T21:22:41+01:00
C² = 36*64 |√
c = 6*8
c = 48
1 5 1
2010-03-10T21:23:18+01:00
64:3=21,3

Jeden tuzin kosztuje ok 21,30 zł
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-10T21:23:45+01:00
Tuzin=12 sztuk
3 tuziny to 12 razy 3=36 sztuk

3 tuziny kosztują 64zł
1 tuzin kosztuje 64:3=21⅓, czyli 1 tuzin kosztuje 21 zł 33 gr