Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T19:59:49+01:00
1 dzień:ok.6.45 zbiórka pod Palmiarnią, 7.00 wyjazd do trójmiasta przez Poznań,Bydgoszcz,Grudziąc i Elbląg ,przyjazd do Gdańska do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego 15.30 obiad,od 16 do 17 siesta .Kolacja zaplanowana jest na godz.19.Od godz.22 do godz.6 cisza nocna .
wejście głowne do schroniska

miejsce na ognisko
pokoje(3 i 4 osobowe)


2 dzień: ok. 10.00 spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta: Droga Królewska: ul. Długa: Dom Uphagena, Ratusz Głównomiejski, Długi Targ: Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Długie Pobrzeże z Żurawiem, ul. Mariacka z Kosciołem Mariackim – wejscie na wieżę. Rejs statkiem lub przejazd na Westerplatte – zwiedzanie. Zakwaterowanie, obiadokolacja, dyskoteka, nocleg. (czas zwiedzania 6 godz.)

3 dzień: sniadanie, spotkanie z przewodnikiem – przejazd do Oliwy zwiedzanie Katedry (koncert organowy) i parku. Przejazd do Sopotu – spacer po Molo. Przejazd do Gdyni – zwiedzanie Akwarium Gdyńskiego, ORP Błyskawica, Dar Pomorza, możliwosć rejsu po porcie gdyńskim. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. (czas zwiedzania 7 godz.)

4 dzień: sniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przejazd na Hel – zwiedzanie Helu: Muzeum Rybołówstwa, Fokarium, port, obiad. Wyjazd w drogę powrotna. (czas trwania wycieczki ok. 7 godz.) lub: przejazd do Malborka – zwiedzanie Zamku Krzyżackiego, obiad, wyjazd w drogę powrotna przyjazd ok. godz.13

Inforamacje o hotelu:al. Grunwaldzka 244 80-314 Gdańsk woj. pomorskie www.ssm.gda.pl
Ugodnienia dla gości :
-grill
-internet
-korzystanie z kuchni
-łazienki
-miejsce na ognisko
-parking
-prasowanie
-sala konferencyjna
-śniadanie w cenie
-tv
-ugodnienia dla niepełnosprawnych
-wyżywienie

Cena: ok.115zł(+cena za autokar do uzgodnienia) za osobe (pokoje 2,3,4 osobowe)
Cena obejmuje: ubezpieczenie,nocleg,wyżywienie
Cena nieobejmuje:wycieczek,przejazdu autokaremPs. Zmień dane i wycieczka na 5+ (u mnie na geografii heh);]
Foty tego szchroniska mogę wysłac na E-Mail wszystko realne ceny dodam, że wycieczka na 40 osób zaplanowana.
1 5 1