Przetłumaczyc tekst :
Greenpeace leaflets printed on recycled paper outline the main reasons for the destruction of the forests.They include burning forest areas to gain arable land for farmers,where the wood is used for furniture and paper production ,as well as in construction work and the music industry,which uses vast amounts of precious wood for loudspeakers and musical instruments.

3

Odpowiedzi

2010-03-11T14:53:19+01:00
Greenpeace ulotki wydrukowane na papierze z recyklingu zarys głównych przyczyn niszczenia lasów.Obejmują one spalanie obszarów leśnych w celu uzyskania gruntów ornych dla rolników, gdzie drewno jest używane do wyrobu mebli i papieru, jak również przy pracach budowlanych i przemysłu muzycznego, który korzysta z dużej ilości szlachetnego drewna dla głośników i instrumentów muzycznych.
2010-03-11T14:54:39+01:00
Greenpeace ulotki wydrukowane na papierze z recyklingu zarys głównych przyczyn niszczenia lasów.One obejmują uczucie obszarów leśnych w celu uzyskania gruntów ornych dla rolników, gdzie drewno jest używane do wyrobu mebli i papieru, jak również przy pracach budowlanych i przemysłu muzycznego , który korzysta z dużej ilości szlachetnego drewna dla głośników i instrumentów muzycznych.

Mam nadzieję ze pomogłąm ;)
  • Użytkownik Zadane
2010-03-11T14:57:57+01:00
To jest tłumaczenie dosłowne!

Greenpeace ulotki wydrukowane na papierze z recyklingu zarys głównych przyczyn niszczenia lasów. Oni obejmować uczucie obszarów leśnych w celu uzyskania gruntów ornych dla rolników, gdzie drewno jest używane do wyrobu mebli i papieru, jak również przy pracach budowlanych i przemysłu muzycznego , który korzysta z dużej ilości szlachetnego drewna dla głośników i instrumentów muzycznych.