Odpowiedzi

2010-03-11T15:45:40+01:00
40 140 zł : 18 = 2230 zł za sztukę

2230zł × 32 = 71360zł
2010-03-11T15:47:09+01:00
18 = 40140 złotych .
32 = 71360 złotych .
Rozwiązanie :
40140 : 18 = 2230
2230 × 32 = 40140 .