Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T16:41:42+01:00
1) Pracoholizm to przypadłośc typowo psychiczna na którą zapadają ludzie którzy dnie i noce spędzają w pracy. Często spowodowane jest samotnością tej osoby , uciekają od obowiązków domowych , od spraw problemów. Tą osobe interesuje jedynie praca i jeszcze raz praca. Swój wolny czas poświęca tylko na prace . Chcą aby ich praca była idealnie wykonana. Czesto są to ludzie ambitni pilni , lubią rywalizować ,aby za wszelką cene osiągnąć sukces stawiac sobie wysoko poprzeczke.

2) Praca może sprawiać przyjemność jeśli sie ją lubi. Musi byc to zawód który łączy się z zainteresowaniami zdolnościami tej osoby. Sprawia też przyjemnośc wtedy kiedy pracuje sie w miłym towarzystwie.Jęsli na przykład jeden człowiek lubi malować to malarstwo bedzie sprawiać mu przyjemność albo jak ktos od zawsze marzył aby został aktorem to też ten zawód sprawi mu przyjemność ale to tylkojedne z licznych przykładów . To zależy też od charakteru.

Wiem wiem to na pewno nie nadaje sie na referat ale mam nadzieje że mogłam chociaż częściowo pomóc :) Zawsze sie liczą chęci
22 5 22