Odpowiedzi

2010-03-11T18:25:51+01:00
0,3 x 18,20= 5,46zł
11,26- 5,46= 5,80
2/5 sera= 5,80
1/5 sera= 5,80zł:2= 2,90
5 x 2,90zł= 14,50zł
Kilogram sera kosztuje 14,50zł.
DASZ NAJ:):):):):):):)????????????????
1 1 1
2010-03-11T18:28:50+01:00
0,30kg*18,20zł=5,46zł
11,26zł-5,46zł=5,80zł
5,8zł:0,4kg=14,5zł za kilogram ;)
3 3 3
2010-03-11T18:29:06+01:00
0,30kg*18,20=5,46zł
11,26-5,46=5,80
5,80=0,40dag sera
5,80/2=2,90
5,80*2+2,90=14,50