Zredaguj w zeszycie spójną, co najmniej dziesięciozdaniową wypowiedź, w której zastosujesz wszystkie niżej wymienione związki z wyrazem karta.

czysta karta, ciemna karta, karta przetargowa, karta się odwróciła, mocna karta, grać w otwarte karty, postawić coś na jedną kartę, odsłonić karty, grać znaczonymi kartami, coś się rozsypało jak domek z kart.
Tylko proszę jak najszybciej, bo potrzebne mi jest na jutro.
Z góry dzięki;*

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T20:48:51+01:00
Jane udała się na spotkanie z Peterem do restauracji. Ubrała się w kwiecistą sukienkę,która dzialala na Petera jak mocna karta.Mieli odbyć poważną rozmowę,która miałą być dla dziewczyny kartą przetargową do nowej pracy. Jane postanowiła zagrać z nim w otwarte karty. Gdy zjawił się Peter,Jane ogarneło wrażenie,że jest to osoba grająca wyłącznie ciemnymi kartami. Ona natomiast byla osoba,której urok osobisty od razu nasuwał mysli,ze ta kobieta musi grac czystymi kartami. Zaczęli rozmawiać. Na początku byla to niezbyt zobowiązująca rozmowa,lecz w pewnym momencie JAne postanowila odsłonić swe karty i postawić wszystko na tę jedyną kartę. Peter,któy do tej pory pogrywał z nią znaczonymi kartami,zostal zbity z tropu. W jednej chwili jego przewaga rozsypala się jak domek z kart. W jednym momencie karta się odwrócila i to Jane przejela inicjatywe w rozmowie. Dzięki takiemu obrotowi spraw Jane dostała wymarzoną pracę w firmie.

jakies bzdury,ale no coz.. :))
25 4 25