Odpowiedzi

2010-03-13T08:40:15+01:00
100zł:50=2zł-tyle kosztuje kg jabłek po cenie hurtowej
2,60zł-2zł=60gr-tyle droższe sa jabłka w sklepie
50*0,60zł=30zł-tyle zaoszczędziła
Odp.Mama zaoszczędziła 30zł.
1 1 1
2010-03-13T08:42:35+01:00
100zł -tyle mama zapłaciła na targu
2,60x50=130zł -tyle mama zapłaciła by w sklepie
130zł-100zł=30zł -tyle mama zaoszczędziła
Odp. Mama kupując jabłka na targu zaoszczędziła 30zł.
1 2 1