Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T12:42:21+01:00
300zł-240zł= 60zł kwota którą wydała w 4 dni
60zł/4=15zł kwota, którą wydaje dziennie
14*15zł=210zł kwota, którą wyda przez 14 dni czyli 2 tygodnie
300zł-210zł=90zł kwota, która jej zostanie na koniec obozu
2010-03-13T12:44:40+01:00
Po zakonczeniu obozu zostanie jej 90 zł obliczenie:
60 zł ÷ 4=15zł
15zł×14=210zł
300zł - 210zł =90 zł
2010-03-13T12:48:47+01:00
Zostanie jej 90zł
300zł-60zł=240zł - 4dni
240zł-60zł=180zł - 8dni
180zł-60zł=120zł - 12dni
120zł-30zł=90zł - 14dni - dwa tygodnie
4dni=60zł
2dni=30zł
albo inaczej
15zł dziennie
15x14dni=210zł
300zł-210zł=90zł